ORTIZ-THOMPSON BEZ TYTUŁU W STAWCE? - PRAWDOPODOBNIE NIE
Redakcja, World Boxing News
2016-02-15
Bardzo ciekawy pojedynek Luisa Ortiza (24-0, 21 KO) z Tonym Thompsonem (40-6, 27 KO) wciąż nie nabył jeszcze praw potyczki mistrzowskiej. I prawdopodobnie nie nabędzie.
Kubańczyk spotka się z doświadczonym amerykańskim mańkutem 5 marca w Waszyngtonie, a ich konfrontację pokaże stacja HBO. Thompson przegrał ostatnią walkę z Malikiem Scottem i to główny powód roszczeń Gilberto Mendozy, prezydenta World Boxing Association. Ortiz jest w posiadania tytułu mistrza świata federacji WBA w wersji tymczasowej.
- Mało prawdopodobne, byśmy usankcjonowali ten pojedynek jako mistrzowski. To nie będzie walka o tytuł - przyznał Mendoza. Tak więc sława, pieniądze i możliwość walki ze zwycięzcą rewanżu Kliczko vs Fury - o to będą boksować Ortiz z Thompsonem.
'Prawdopodobnie nie' nie znaczy to samo co 'Prawdopodobnie bez'
Nie ma możliwości, aby ten tytuł był poprawny językowo
sorry ale nie mozna nie zgodzic sie z kolegami:) ktos tu chyba logike przespal w szkole. dwa zaprzeczenia daja pozytyw. w szkole mowilo sie dwa minusy daja plus. pzdr.
xxx
Kolego:
skoro uważasz oba człony tytułu za przeczenie i że ich wynik będzie miał odwrotne znaczenie, zatem ten wynik będzie musiał być sprzeczny z twierdzeniem "bez tytułu w stawce". I teraz: czy taki był zamysł autora?
sorry ale jako absolwent wydzialu dziennikarstwa uwazam ze GROiLLORT ma racje
myslnik nie jest tym samym co cudzysłów wiec skoro to ma byc cytat to uzywa sie innego znaku interpunkcyjnego a pisanie ze cudzyslow na tej stronie oznacza ocs innego od 10 lat niczego nie zmienia(macie wlasne zasady ortografi i interpunkcji na orgu?)
a pomijajac nawet zasady interpunkcji to poprostu obecny tytul jest nielogiczny przez polaczenie dwoch czesci zdania ktore sobie wzajemnie zaprzeczaja nawet gdyby wziac ten fragment w cudzyslow poprostu nie trzyma sie to kupy
A tytuł oczywiście nieprawidłowo sformułowany.
sorry ale nie mozna nie zgodzic sie z kolegami:) ktos tu chyba logike przespal w szkole. dwa zaprzeczenia daja pozytyw. w szkole mowilo sie dwa minusy daja plus. pzdr.
*
*
Ni, tu akurat w j. polskim nie do końca. Nie będę się rozwodził, takie przykłady:
"Nic nie jadłem" "Nigdzie nie idę"