KIRKLAND BLISKO WALKI Z ALVAREZEM
Jose Luis Camarillo, boxingscene.com
2012-05-09
Mistrz świata WBC wagi junior średniej, 21-letni Saul Alvarez (40-0-1, 29 KO), który w miniony weekend obronił swój tytuł, pokonując byłego mistrza świata w trzech kategoriach wagowych, o 20 lat starszego Shane`a Mosleya, kolejny pojedynek stoczy 15 września w Las Vegas.
O tym, że kolejny pojedynek Alvareza będzie transmitowany przez kanał HBO PPV wspominał nazajutrz po walce z Mosleyem promotor "Canelo", Richard Schaefer. Dzisiaj rano trener Meksykanina, Eddie Alvarez, poinformował, że najbardziej prawdopodobnym przeciwnikiem młodego mistrza świata będzie 28-letni Amerykanin James Kirkland (31-1, 27 KO).
zgadzam sie z toba, Kirkland to nie jest wielki bokser, ma dosc slaba technike do tego ta watpliwa szczeka. Kirkland jest za wolny dla Alvareza, tylko ze jak nie on to kto ? Watpie by Oscarek zaryzykowal i zorganizowal walke swojej zlotej kury z Martinezem, Chavezem, Lora czy nawet Williamsem, zbyt duze ryzyko a sporo kasy wlozonej!