
Już w najbliższą sobotę
Nathan Cleverly (21-0, 10 KO) zmierzy się z
Juergenem Braehmerem (36-2, 29 KO) w potyczce o pas WBO wagi półciężkiej na O2 Arena w Londynie. Jeden z największych promotorów na świecie,
Frank Warren, już planuje skonfrontowanie swojego podopiecznego ze zwycięzcą rewanżu pomiędzy Jeanem Pascalem, a Bernardem Hopkinsem, jednak najpierw Cleverly musi wyjść zwycięsko z sobotniej potyczki.
- Kiedyś skonfrontowałem Hopkinsa z Calzaghe, teraz chciałbym to zrobić z nową gwiazdą z Walii. Waga półciężka jest aktualnie bardzo atrakcyjna. Bardzo mocni zawodnicy są w posiadaniu pasów, a czołowa piątka jest zdominowana przez Amerykanów. To jest wielka szansa dla Nathana, musi pokonać Braehmera, a to nie będzie proste. Po walce pomyślimy co dalej - zapowiada Warren.